Szukasz pracownika? Napisz!

Asystent ds. rekrutacji ze znajomością jęz. angielskiego

numer oferty: 120 | data publikacji: 2017-03-06

Gawo firma rekrutacyjna specjalizująca się w organizowaniu wyjazdów Au Pair oraz rekrutacją dla branż: budownictwo, przemysł, gastronomia i opieka. Działamy od 1999 roku posiadamy certyfikat KRAZ nr 961

Poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko

                                          Asystent do pracy przy projektach rekrutacyjnych

Wymagania:

  • biegła znajomość języka angielskiego
  • znajomość języka niemieckiego lub norweskiego będzie dodatkowym atutem
  • zdolności interpersonalne, komunikatywność
  • praktyczne umiejętności sprawnego posługiwania się narzędziami internetowymi, w tym portale społecznościowe, blogi
  • chęć do uczenia się, kreatywność i entuzjazm
  • preferowana osoba studiująca zaocznie lub kończąca studia

Obowiązki:

  • udział w międzynarodowych projektach rekrutacyjnych
  • aktywne wyszukiwanie kandydatów
  • kontakt telefoniczny z kandydatami, umawianie spotkań, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych
  • redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych oraz przeprowadzanie wstępnej selekcji aplikacji
  • aktualizowanie treści w portalach rekrutacyjnych
  • obsługa mediów społecznościowych

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie na pełen etat
  • możliwości rozwoju osobistego i zawodowego
  • stałe godziny pracy
  • stałe wynagrodzenie +premie

Jeśli chcesz aplikować na daną ofertę  zarejestruj się  w naszym panelu administracyjnym,  gdzie zawsze będziesz mieć dostęp do swojego cv i dokumentów rekrutacyjnych, które nam udostępnisz.

Prosimy nie przesyłać  dokumentów rekrutacyjnych za pośrednictwem e-maila!

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

POLUB NAS NA FACEBOOK’u I BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z OFERTAMI PRACY!

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.